Hanna Kowalewska w Radgoszczy
piątek, 15.05.2015

Dnia 12 maja 2015r. Gminna Biblioteka Publiczna w Radgoszczy gościła pisarkę, poetkę, scenarzystkę – Hannę Kowalewską. Nasz gość promował swoją najnowszą książkę pt. ”Tam , gdzie nie sięga już cień”. Autorka opowiadała także o swoim warsztacie pisarskim, czytała urywki swojej najnowszej powieści i prezentowała swoje wiersze. Czytelnicy dopisali, była nawet „fanka z Krakowa”- pani Beata, która przyjechała do Radgoszczy dla pani Kowalewskiej.  Po spotkaniu był czas na autografy, krótką wymianę zdań  i wspólne zdjęcie z autorką.  Uczestnicy mogli też  podyskutować przy kawie       i dobrym cieście. Imprezie towarzyszyła okolicznościowa wystawa prac malarskich, naszej lokalnej artystki.  Spotkanie uatrakcyjnił występ młodzieży, która wykonała tytułową piosenkę z serialu „Klan”- „Życie jest nowelą”, a na zakończenie utwór  z repertuaru Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”.  Spotkanie autorskie odbyło się w ramach działania Dyskusyjnego Klubu Książki i było dofinansowane ze środków Instytutu Książki.  Dzięki pozytywnej energii płynącej od autorki     i sympatycznym czytelnikom  spotkanie  przebiegło w miłej atmosferze.