Spotkanie z Wiesławem Drabikiem
czwartek, 28.10.2021

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej do Radgoszczy zawitał pisarz Wiesław  Drabik,  autor ponad 250 książek dla dzieci.  Są to pełne humoru wierszowane bajeczki, chętnie słuchane i oglądane przez najmłodszych, z przyjemnością czytane przez rodziców.

Nasz gość odwiedził najmłodszych uczniów ze szkół podstawowych w Zarzeczu Dużym, Luszowicach i Radgoszczy.  Autor opowiadał dzieciom jak powstają książki i w jaki sposób rozpoczęła się Jego przygoda z pisaniem. Podczas  prelekcji były pytania, zagadki, konkursy i wspólne recytowanie wierszy. Najbardziej aktywni uczniowie zbierali naklejki za które można było dostać w prezencie książkę z autografem.  Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli możliwość zakupu książek z osobistą dedykacją naszego gościa i zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem Spotkanie z Wiesławem Drabikiem