Wycieczka do Biblioteki w Oleśnie
środa, 13.07.2016

Prawie 60 czytelników wzięło udział w wycieczce do Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie.  Na miejscu czekała na nas moc atrakcji: najpierw w Kinie za Rogiem oglądaliśmy  animowany film pt. „Fru”, następnie były kiełbaski z grilla, które z profesjonalizmem opiekała pani Bernadeta Wąż. Kolejnym punktem wyjazdu były zmagania na torze bowlingowym, a na koniec dla ochłody były lody. Do zorganizowania wyjazdu, oprócz radgoskiej książnicy przyczyniła się pani Jolanta Motyka – sołtys wsi Radgoszcz 1, która zasponsorowała prowiant na grilla. Podziękowania kierujemy też do pana wójta Marka Lupy, który udostępnił autobus. Wszyscy uczestnicy wyjazdu wrócili zadowoleni, nasyceni, pełni wrażeń i z nadzieją na kolejną taką eskapadę.