Wycieczka pełna atrakcji
czwartek, 16.07.2015

Gminna Biblioteka Publiczna we współpracy z p. Jolantą Motyka-sołtys sołectwa Radgoszcz I, była organizatorem wycieczki do nowo wybudowanej biblioteki w Oleśnie.  Dzięki zaproszeniu i gościnności  p. dyrektor Małgorzacie Morawiec, na 37 dzieci biorących udział w wycieczce czekało szereg atrakcji. Niezapomnianych wrażeń dostarczył   film animowany pt. „Kumba” , wyświetlany w Kinie za Rogiem. Po seansie  na dzieci czekały kiełbaski z grilla, następnie -nie lada gratka-  można było poszaleć na kręgielni. Mistrzynią bowlingu została najmłodsza uczestniczka  wycieczki Wiktoria.  Uprzejmie dziękujemy panu wójtowi Markowi Lupa za  bezpłatne udostępnienie autokaru. Uśmiech na twarzach  dzieci  to najlepszy dowód, że wyjazd był ciekawy i pełen atrakcji.