Zaproszenie na warsztaty „Zaprogramuj się na czytanie”
środa, 02.08.2017

Radgoska biblioteka zakwalifikowała się do projektu „Zaprogramuj się na czytanie – Ver 2,0” realizowanego przez Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej „Meritum” w ramach zadania publicznego zleconego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Promocja Czytelnictwa. Projekt jest skierowany do bibliotek gminnych w miejscowościach, które mają poniżej 20 tys. mieszkańców. Lider projektu przeprowadzi 2 warsztaty dla dzieci i młodzieży nieczytającej ( w grupie 8-10 osób)- jednego dla dzieci w wieku do 12 roku życia, oraz drugiego dla młodzieży powyżej 13 roku życia- z użyciem robotów Lego Mindstorms EV3. Warsztaty odbędą się 10 sierpnia 2017 o godz.10.00 w GBP w Radgoszczy. Obowiązują zapisy, (tel. 14 641 41 02) ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!